Bezpieczny Szpital, bezpieczny dla wszystkich

Informacja dla Pacjentów ważna od 14.01.2022

Zasady obowiązujące przy przyjęciu na Izbę Przyjęć:

• wypełnienie ankiety epidemiologicznej przez pacjentki oraz osoby towarzyszące
  • pomiar temperatury
  • w wypadku objawów COVID-19 – test antygenowy (pacjentka – badanie bezpłatne, osoba towarzysząca koszt 40 zł)

Każda Pacjentka – zarówno z dodatnim jak i ujemnym wynikiem COVID-19 jest przyjmowana do szpitala, oraz ma prawo do:

• porodu naturalnego
  • opieki nad noworodkiem i karmienia naturalnego

Dodatni wynik testu nie obliguje do cesarskiego cięcia, możliwy jest poród naturalny.

Informujemy również, że Tatusiowie dzieci, które rodzą się przez cesarskie cięcie mają możliwość powitania swojego dziecka tuż po porodzie.

Nasz zespół jest przygotowany na każdą ewentualność.

Kinesiotaping kobiet w ciąży

Jako bezpieczna terapia w łagodzeniu dolegliwości bólowych Wiele przyszłych mam w okresie ciąży uskarża się na pojawiające się dolegliwości bólowe kręgosłupa, obręczy biodrowej, stawów rąk,

16 lipca

Szpitala i Szkoły Rodzenia Ujastek