Dni Otwarte szpitala

Drogie Mamy,

Wplatamy na stałe w nasz szpitalny kalendarz sobotnie spotkania z Wami. Dni Otwarte będą miały ten sam przebieg w każdym podanym niżej terminie.

Będziecie mogły zobaczyć oddział, Izbę Przyjęć oraz sale porodowe i przedporodowe. Dodatkowo wykłady naszych położnych, doradców laktacyjnych a także możliwość porozmawiania bezpośrednio ze specjalistkami przy specjalnych stoliczkach dyskusyjnych.

Tematy wykładów

Kolejne terminy:

Wejścia na Oddziały Szpitala w grupach po 10 pań odbywają się średnio co 15 minut.

Będziemy z Wami w godzinach od 9.00 do 12.00. Już nie możemy się na Was doczekać!

Kinesiotaping kobiet w ciąży

Jako bezpieczna terapia w łagodzeniu dolegliwości bólowych Wiele przyszłych mam w okresie ciąży uskarża się na pojawiające się dolegliwości bólowe kręgosłupa, obręczy biodrowej, stawów rąk,