Dni Otwarte szpitala

Drogie Mamy,

Wplatamy na stałe w nasz szpitalny kalendarz sobotnie spotkania z Wami. Dni Otwarte będą miały ten sam przebieg w każdym podanym niżej terminie.

Będziecie mogły zobaczyć oddział, Izbę Przyjęć oraz sale porodowe i przedporodowe. Dodatkowo wykłady naszych położnych, doradców laktacyjnych a także możliwość porozmawiania bezpośrednio ze specjalistkami przy specjalnych stoliczkach dyskusyjnych.

Plan spotkania

• Czy poród musi boleć? Wykład poświęcony tematyce redukcji bólu porodowego
  • Sztuka naturalnego karmienia
  • Bank Komórek Macierzystych
  • Noworodek w Szpitalu Ujastek
  • Szkoła Rodzenia
  • Położna środowiskowa? Nigdy nie słyszałam… Wykład o roli położnej środowiskowej

Dopisać: Organizator zastrzega sobie prawo do nanoszenia zmian w programie.

Godziny rozpoczęcia wykładów mogą ulec niewielkim przesunięciom. Prosimy o wyrozumiałość.

Indywidualne konsultacje z następującymi specjalistami, w tym:

• położna – sala porodowa
  • położna – sala operacyjna
  • położna – patologia ciąży
  • położna – noworodki fizjologiczne
  • położna – pakiety dodatkowe „apartamenty”
  • pielęgniarka anestezjologiczna
  • doradca laktacyjny
  • możliwość obejrzenia karetki transportowej oraz porozmawianie z personelem ratowniczym

Wejścia na Oddziały Szpitala w grupach po 10 pań odbywają się średnio co 15 minut.

Kolejne terminy: