Szpital Położniczo-Ginekologiczny

porody bezpłatne w ramach kontraktu z NFZ

Kadra

Sekretariat Dyrekcji

sekretariat@ujastek.pl
tel.: 12 68 33 800

Grzegorz Natkaniec

Dyrektor ds. Administracyjno-Technicznych
g.natkaniec@ujastek.pl

Ewa Nowak

Kierownik Działu Dokumentacji Medycznej, Statystyki i Rozliczeń Grupy Neomedic
e.nowak@ujastek.pl

Beata Janik

Kierownik ds. administracji
b.janik@ujastek.pl

Paula Buszkiewicz

Kierownik ds. położnictwa, pielęgniarstwa, standaryzacji i bezpieczeństwa pacjenta
p.buszkiewicz@ujastek.pl

Agnieszka Witkowska

Manager ds. sprzedaży i klientów kluczowych
a.witkowska@ujastek.pl

Weronika Kozioł

Specjalista ds. aparatury medycznej
w.brzek@ujastek.pl

Aleksandra Iżewska-Petit

Kierownik działu farmacji szpitalnej
a.izewska@ujastek.pl

Zuzanna Frączek

P.O. Kierownika działu farmacji szpitalnej
z.fraczek@ujastek.pl

Bożena Delekta

Dział zaopatrzenia
zaopatrzenie@ujastek.pl

Dział IT

informatyk@ujastek.pl

Jan Stępień

Główny Specjalista ds. BHP Inspektor ochrony ppoż.
j.stepien@ujastek.pl

Robert Witkowski

Kierownik Działu Utrzymania Czystości
r.witkowski@ujastek.pl

16 lipca

Zapraszamy na Dzień Otwarty

Szpitala i Szkoły Rodzenia Ujastek

Strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.