BLISKO SIEBIE – spotkanie wcześniaków

Zapraszamy wszystkich pacjentów, ich rodziców i rodzeństwo na spotkanie „Blisko Siebie”, które odbędzie się 16 czerwca o godz. 10.00 w parku przed szpitalem. Planujemy mnóstwo zabawy, gier, tańców i muzyki w rytmie latino. Nie zabraknie też niespodzianek, psów berneńskich z hodowli KIELO CUD oraz występu specjalnego dzieci ze Szkoły Muzycznej im. St. Wiechowicza. Na zakończenie zrobimy wspólne zdjęcie i puścimy w niebo fioletowe balony, jako znak solidarności z wcześniakami na całym świecie.

Nie zapomnijcie przynieść ze sobą zdjęć na pendrivie lub wgrać je na stronie.

Dane techniczne: orientacja pozioma, format jpg, png, raw, rozmiar 3-5 MB, lub wgrajcie je na stronie:

Sobota 3 grudnia od godz. 9.00

Ostatnie w tym roku Dni Otwarte szpitala.