Kangurowanie dziecka po cesarskim cięciu

Budowanie relacji dziecka z rodzicami może odbywać się w różnych obszarach. Pierwsze chwile życia są idealnym momentem, by ciepło rodziców dało komfort i bezpieczeństwo nowonarodzonemu. Kangurowanie dziecka po cesarskim cięciu jest szczególnie ważne.

Wychodząc naprzeciw trendom w naszym szpitalu uruchamiamy opcję „kangurownia” dziecka przez Tatę po cesarskim cięciu. Mama zaraz po narodzinach ma możliwość kontaktu „skóra do skóry” ze swoją pociechą. Po tym powitaniu Tata przejmuje dziecko i do 2 godzin może z nim przebywać w specjalnym pokoju na oddziale.

Nad Tatusiami będzie czuwać nasz personel, który w trakcie tych pierwszych chwil będzie państwu pomocny.

Domowe BHP w 5 krokach

Czyli jak zadbać o bezpieczeństwo naszego malucha w domu. Gdy na świecie pojawia się maleństwo, to czas, w którym nasze dotychczasowe życie ulega znacznym zmianom