Spotkania edukacyjne dla kobiet w ciąży

Spotkania edukacyjne dla kobiet w ciąży, w trakcie pandemii zostały zmodyfikowane dla bezpieczeństwa wszystkich przyszłych Mam.

Nasze położne środowiskowe, umawiają się z wami indywidualnie na spotkanie, na którym rozwiewamy wasze wątpliwości dotyczące porodu, opieki w szpitalu i wszystkich działań przed i poporodowych. Spotkania odbywają się bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ.

W celu umówienia sią na edukację w ramach opieki przedporodowej, sprawowanej przez położną środowiskową, skontaktuj się indywidualnie ze swoją położną.

Fizjoterapia dla kobiet

Czym jest fizjoterapia uroginekologiczna? Fizjoterapia uroginekologiczna to specjalizacja fizjoterapii, która skupia się na rozpoznawaniu I leczeniu zaburzeń miednicy mniejszej poprzez dopasowane ćwiczenia, terapię manualną oraz