Akcja pracowników #RazemDlaUkrainy

Aktualizacja zapotrzebowania z dnia 6.03

Akcja zawieszona z powodu braku miejsca magazynowania. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Aktualizacja zapotrzebowania z dnia 4.03

Prosimy nie przesyłać i przynosić

• ubranek dla dzieci
  • biustonoszy dla karmiących oraz
  • koszul

Pracownicy naszego szpitala organizują zbiórkę rzeczy potrzebnych, dla przyszłych Mam z Ukrainy które urodzą dzieci w naszym szpitalu a przybyły do naszego kraju w wyniku sytuacji wojennej. Każdej kobiecie przygotowujemy wyprawkę dla dziecka i mamy, którą zabierze ze sobą wychodząc ze szpitala.

Potrzebne rzeczy to

Dla mam

• klapki
  • ręczniki
  • wkładki laktacyjne
  • laktatory
  • majtki siatkowe
  • podpaski poporodowe
  • butelki wody z dziubkiem
  • środki higieniczne (pasta do zębów, szczoteczka, szczotki do włosów, żele pod prysznic, szampon, odżywka do włosów, frotki do związywania włosów)

Dla dzieci

• pampersy rozmiar 0 – 1
  • mokre chusteczki
  • kosmetyki do pielęgnacji niemowląt
  • smoczki / uspokajacze
  • butelki do karmienia
  • foteliki do przewożenia dzieci w aucie
  • kocyki
  • pieluchy tetrowe / bawełniane
  • rożki / otulacze

Jeżeli jest taka możliwość to prosimy o przenoszenie również toreb sportowych/walizek do spakowania mam na wyjście ze szpitala. Rzeczy można przynosić do szatni przy wejściu głównym przez całą dobę.